Mikulášská nadílka

prosince 10, 2021

V pondělí 6. prosince se u nás ve škole ocitla velmi vzácná návštěva. Děti navštívil Mikuláš s početnou družinou andělů a pekelných čertů. Ti vypadali opravdu hrůzostrašně, ale nakonec se i oni nechali udobřit krásnými písničkami nebo básničkami. Nedá se nic dělat, u nás ve škole jsou jen samé hodné děti, a tak se čerti vrátili do pekla opět s prázdnou. Andílci rozdali dětem sladkosti a Mikuláš slíbil, že se zase příští rok vrátí.

Letošní mikulášskou nadílku pro spolužáky připravil nově zvolený školní parlament, za což jim všichni velmi děkujeme.

                                                                               Za školní parlament Tamara Novosáková a Nikola Vlachopulu

 

 

 

Atlas podivuhodných hubMikuláš
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty