Mikuláš ve škole

prosince 19, 2022

Ani letos členové školního parlamentu nezapomněli na své mladší spolužáky a připravili jim strašidelné překvapení se sladkou odměnou. O čem je řeč? Samozřejmě o každoroční mikulášské nadílce.

Žáci se proměnili v hrůzostrašné čerty a laskavé andílky a do jejich čela se postavil Mikuláš. Vlastně dva. I v tomto školním roce jsme měli dvě skupiny, abychom stihli rozdat radost všem dětem naší školy. Obě skupiny začaly svou pouť na prvním stupni, kde se některé děti opravdu bály, ale andělíčci se o ně s láskou postarali. Mikuláš jim pak po vyslechnutí písničky nebo básničky, kterou si pro něj připravili, rád nadělil nějakou sladkou maličkostí.

Za školní parlament Nikola Vlachopulu a Tamara Novosáková

Vědomostní klání v humanitních předmětechVánoční dílničky
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty