Městské divadlo Znojmo….naše úplně první návštěva

ledna 04, 2016

Každý z nás má své představy a sny. Přejeme si, aby se nám splnily nebo abychom prožili to, o čem sníme. Ne jinak tomu bylo i u myších kamarádek Tipo a Piky. Naši žáci z  1. A a z  1. C  třídy prožívali se starým myšákem Zibou, myškami Tipo a Piky a s dalšími postavičkami jejich dobrodružství a byli při tom, když se Piky splnil její velký sen o létání. Rozzářené oči, úsměv i upřímný potlesk během tohoto představení byl známkou toho, že jsme pro děti vybrali vhodné představení a že liberecké Naivní divadlo, které zde hostovalo, má kvalitní herecké obsazení. Ve Znojmě jsme byli poprvé, ale už teď se těšíme na další návštěvu do tohoto malého, ale krásného divadla.

                                                                                                     Marie Bednářová, Andrea Švecová

Přidat komentář
Vánoce všude kolem násHELE LIDI

Přidejte Váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty