MDD v naší mateřské školičce

června 10, 2016

Na naši tradiční vyjížďku na kolech jsme se letos vydali právě na náš svátek. Trasu k areálu Merkur jsme zvládli tam i zpět bez potíží. Svačinka v přírodě chutnala výborně. Cestou jsme viděli spoustu rybářů, labutí, divokých kachen a surfařů ze surfařské školy. Po návratu do školky už na nás čekali mladší kamarádi, kteří byli na malém výšlapu okolo vesnice. Společně se školáky jsme si připravili táborák a na něm si opekli špekáčky. I počasí se rozhodlo, že nám k svátku pošle sluníčkové paprsky. Den dětí se nám zkrátka vyvedl.

Marie Chudobová

Přidat komentář
Po stopách slavných PřemyslovcůVlastivědná exkurze tříd 4. B, 8. A a 9. B do Prahy

Přidejte Váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty