Matematická a fyzikální olympiáda 2016/2017

dubna 06, 2017

I v letošním roce se uskutečnila matematická olympiáda. Účastnil se jí Aleš Minařík (9. A), který postoupil do okresního kola ve Šlapanicích a umístil se na druhém místě. Krajské kolo matematické olympiády proběhlo 21. března v Brně. Na žáky čekaly čtyři náročné příklady a čtyři hodiny času na jejich vyřešení. Ani zde se Aleš neztratil. Umístil se na osmém místě z 91 účastníků ze základních škol a víceletých gymnázií. Z celkového počtu 24 bodů získal 22 bodů, vynikající výsledek. Alešovi blahopřejeme.

Tak jako každý rok vypracoval Aleš také školní kolo fyzikální olympiády a zúčastnil se 23. března okresního kola v Ivančicích. Umístil se na 1. místě, a postupuje do krajského kola, které proběhne koncem dubna. Okresního kola se také zúčastnil Robin Langer (8. B), který soutěžil v kategorii 8. ročníků. I když se neumístil, patří i jemu velké uznání.

Výsledky vědomostních soutěží najdete zde v položce „olympiády a soutěže“.

Lenka Černá

 

Nové pomůcky do výtvarné výchovy a pracovních činnostíHaló, haló, kdo je tam?
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty