Maminkám k svátku

května 12, 2022

Na začátku měsíce května se celá naše mateřská školička pilně připravovala na svátek maminek. Třída Berušek vyráběla dáreček s fotografiemi dětí, třída Motýlků pro změnu sádrový stojánek-sovičku s vonnou tyčinkou. Všichni společně jsme se pak chystali na vystoupení plné básniček, veselých písniček a tanečků. Dokonce jsme maminkám zahráli krátkou pohádku o popleteném koťátku a zacvičili na hudbu s „Méďou Béďou“.  Všem maminkám, babičkám, ba i tatínkům se naše besídka líbila, protože jsme sklidili velký potlesk a hodně pochval.

Děti a učitelky MŠ Pasohlávky

Cesta pravěkemJedlá zahrada na Dlouhé
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty