Známe je všichni. Dokonce si právě teď o nich čteme ve školce před spaním. A právě tyto dvě postavy hrály hlavní roli v muzikále, který si nacvičili žáci pohořelické ZUŠ. Do Pohořelic nás ráno odvezl autobus a pak už jsme se usadili v místním kinosále a čekali na začátek představení. Mach a Šebestová, dva spolužáci, cestovali pomocí kouzelného sluchátka časem a my jsme mohli sledovat tance se zpěvy v pravěku, středověku, až do současnosti. Všechny vystupující děti byly skvěle připravené, pěvecká sóla byla na vysoké úrovni, nápadité kostýmy a kulisy také. A kouzelné sluchátko? To bychom si občas přáli mít všichni. Ještě než jsme se vrátili zpět do naší školky, zbyla nám chvilička na procházku do parku. Zážitků jsme měli spoustu. Představení se nám velmi líbilo.

Učitelky MŠ Pasohlávky