Má vlast

března 30, 2022

To, jak moc je naše Česká republika krásná, jsme možná tušili, ale až v hodinách vlastivědy jsme se dozvěděli tolik úžasných informací, že už se nemůžeme dočkat, až všechna tato zajímavá místa o prázdninách navštívíme. Abychom si získané vědomosti pěkně zopakovali, pustili jsme se do výroby projektu o České republice. Pracovali jsme ve skupinách a jediným zadáním bylo vytvořit plakát s těmi informacemi, které jsme si za celý půlrok vlastivědy zapamatovali, které nás nejvíce zaujaly a které bychom chtěli předat i ostatním spolužákům ve škole. Práce nám šla pěkně od ruky, a dokonce jsme si poprvé vyzkoušeli svůj projekt před třídou prezentovat. Paní učitelka nás všechny moc chválila a naše práce teď hrdě visí na chodbách naší školy.

Dalton v přípravce: JAROJsem Čech