Loděnice 20. 5. 2017

května 30, 2017

Jeden z nejkrásnějších svátků v roce je právě ten květnový věnovaný všem maminkám. Tentokrát jsme jely tančit do Loděnic. Náš program trval asi 40 minut. Vystřídaly se všechny tři skupiny a mohly jsme ukázat novou skladbu s pom – pony, společnou pro dva nejstarší týmy, i závěrečné defilé společné pro všechny skupiny. Dívky to měly tentokrát náročné na převlékání, ukázaly jsme celkem 9 tanců. Mnohdy na úpravu a změnu byla pouze jedna skladba. Mažoretkování není jen o tom ukázat natrénovanou choreografii s různými prvky s hůlkou, ale také prokázat schopnost umět improvizovat. Velká pochvala hlavně těm dívkám, které musely v neznámém prostoru přivést a odvést celý tým na parket bez jediné zkoušky. Naše vystoupení uzavíralo celý odpolední program a podle ohlasu se líbilo. Děkujeme našim maminkám za pomoc při převlékání.

Budeme se těšit na příští vystoupení, které bude v Pohořelicích na Slavnostech města.

Mažoretky a vedení kroužku

Úspěchy v atleticePodivuhodná pH
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty