Listopad je „florbalovým měsícem“

listopadu 07, 2015

Naši žáci startují ve všech možných kategoriích florbalových soutěží (I. stupeň – chlapci i dívky, mladší žáci a žákyně – 6. – 7. tříd, starší žáci a žákyně – 8. – 9. tříd). Většinu okrskových a okresních kol pořádá naše škola, za dlouhodobé výborné herní i organizační výsledky v lednu 2016 jsme pořadateli krajských finále Jihomoravského kraje.

Jak jsme vás již informovali, v týdnu od 2. 11. jsme uspořádali 3 velké sportovní florbalové akce:

  • 11. – Florbalovou ligu žákyň (5 družstev) – 2. místo
  • 11. – Okresní finále starších žákyň (6 družstev) – bez naší účasti
  • 11. – Okrskové kolo mladších chlapců (7 družstev) – 1. místo

Zatímco OF starších žákyň se konalo bez naší účasti (velice špatný přístup starších dívek k reprezentaci školy, ale i nechuť k aktivnímu pohybu v tělesné výchově…), tak chlapci rádi cvičí a především soutěží.

V okrskovém kole se v našem družstvu objevilo 24 chlapců z 5. – 7. tříd a pod vedením ředitele školy, Stanislava Poláka, suverénně ovládli tento turnaj a nastříleli soupeřům 13 branek. Příští týden 11. 11. se budeme těšit na jejich vystoupení v OF. Nejlepším brankářem byl vyhlášen Daniel Jurča z 6. A třídy.

Bohuslav Bajer

Soupiska H3-hráči Tabulky

Přidat komentář
Halloween u páťákůStrašidelný den v Pasohlávkách

Přidejte Váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty