Lidské tělo nás baví

března 23, 2017

Odpočinutí po prázdninách, jsme se pustili do dalšího zkoumání lidského těla. Tentokrát na nás čekala dýchací soustava, kde jsem se zaměřili především na činnost plic. No a jak jinak si názorně ukázat a pochopit jejich důležitost, než na zmenšeném modelu? Problém nastal, když jsme žádný model plic v kabinetě přírodovědy nenašli. Ale to bychom nebyli 5. C, kdybychom si nevěděli rady. Stačily nám k tomu PET láhve, balónky, několik brček a naše zmenšeniny plic byly na světě. Posuďte sami, jak se nám modely povedly. Můžete to klidně zkusit i doma, rádi Vám kdykoliv poradíme, jsme v tom totiž mistři.

Horníčková Radka

Příměstské tábory POHOŘELICE a okolní obceDubnový sběr papíru
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty