Let na Měsíc

prosince 20, 2018

V rámci projektového dne si žáci oblékli skafandry a vydali se na dalekou cestu vesmírem. Cesta byla náročná, ale především hodně poučná. Zkoumali jsme povrch planet, navrhovali vlastní souhvězdí, modelovali i ochutnávali fáze Měsíce a v neposlední řadě každý zanechal svou stopu na jeho povrchu. Nechyběly ani vědecké hypotézy s pokusy a u videa s Lajkou, tedy prvním tvorem ve vesmíru, nezůstalo jediné oko suché. Den to byl vskutku zajímavý, ale hlavní bylo, že celá vesmírná loď se všemi žáky na palubě se bezpečně vrátila na planetu Zemi, a my tak mohli ostatním o našem vesmírném putování vyprávět.

Mgr. Radka Horníčková

Ježíškova vnoučata„Vánoční mažoretková soutěž“
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty