Květnová vystoupení

června 05, 2019

Druhá květnová neděle patří každoročně všem maminkám. Mažoretky měly tedy napilno. Tancovaly nejen pro ty své maminky, ale i pro maminky v našem okolí: 8. května v Branišovicích, 11. května v Loděnicích, v podvečer ještě ve Cvrčovicích a další den u nás v Pohořelicích. V letošním školním roce náš celý program trvá 40 minut. Vystupují všechny 4 skupiny s novými skladbami, máme zařazené ještě 2 loňské tance a pompony. Nechybí ani závěrečný pochod na klasickou dechovou hudbu za přítomnosti všech 48 dívek. Velmi nás těší, když po vystoupení diváci přijdou s pochvalou, že jsou dívenky opravdu šikovné a že se jim program moc líbil. Tato slova jsou pro nás velkou odměnou. Děkujeme  moc rodičům, že s námi zvládli tento náročný víkend.

Za mažoretky Ivana Poprachová a Jana Dudová

Kroužek dílenProjektové vyučování v přípravných ročnících