Kuřimská běžecká liga

února 18, 2022

V sobotu 12. února vyrazila děvčata (Denisa Kratochvílová – 6. B a Michelle Šestáková – 7. C) na běžecký závod do Kuřimi. Trenérka je vytáhla na tzv. Kuřimskou běžeckou ligu. Děvčata tu čekala lehce zvlněná, krosová trať. A jak to dopadlo? Výborně!

Jako první vyběhla Denča. Absolvovala kilometrovou trať (2 kolečka) a dá se říct, že si se soupeřkami „pohrála“. Obsadila totiž páté místo. Za pár minut se na startovní čáru postavila Michelle. Míšu už ale čekaly tři kolečka, tedy trasa o délce 1,5 kilometru. Pokud by pro její věkovou kategorii byla vypsána také dvě kolečka, tak nám to mohlo stříbrně cinknout. V posledním kolečku jí ale došly síly, a tak obsadila nakonec nepopulární čtvrté místo. Brambora je sladké, ale zároveň velmi hořké umístění. Avšak nutno podotknout, že ji lze považovat za nutnou smůlu pro budoucí úspěch!

Suma sumárum. Holky si pořádně hrábly a obě dvě jsou již velmi blízko od bedny. Vypadá to, že nám to brzy cinkne! Držte nám palce na dalších závodech, které budou velmi brzy.

Barbora Kopřivová

Trénujeme na olympiáduNová učebna přírodních věd ve škole
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty