Knihy v hodinách slohové výchovy

listopadu 02, 2022

Začátkem tohoto školního roku jsme si v oblasti slohu rozšířili své obzory poněkud netradičním způsobem. Namísto obvyklých zápisů o právě probírané látce předvedla svůj potenciál skupinová práce, tedy výroba informačních plakátů, vždy s motivem nějaké známe knížky. Vyrobeno bylo celkem 5 plakátů s těmito tématy: Pán prstenů, Zaslíbená Země Nezemě, Letopisy Narnie, Sherlock Holmes a Labyrint.

Hlavní myšlenkou této aktivity bylo naučit se rozlišovat funkční styly. To aby se nám v dospělosti například nepodařilo namísto životopisu zhotovit fejeton. Závěrem každá skupina svůj výtvor představila ostatním.

Leona Mánková, 9. A

Pro babičku a dědečkaPodzimní tvoření v přípravných třídách
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty