Ke hvězdám a ještě dál

prosince 15, 2022

Nejstarší poutníci z pasohlávské školy v dálce uzřeli světlo z hvězd, a proto se ve středu 7. prosince nebojácně vydali do divočiny brněnského velkoměsta a statečně překonali překážky v podobě setkání s MHD ve špičce. Dorazili včas ke stařešinům na Kraví hoře, kteří je zasvětili do tajemství hvězdné oblohy a seznámili je s dávnými příběhy naší planety. Po cestě zpět se poutníci občerstvili v oáze McDonaldu, na vánočních trzích se navoněli léčivými levandulovými mastmi a s místními kupci vyměnili své zlaťáky za vzácné předměty. Zmožení a šťastní poutníci se nakonec vrátili do své domoviny a už se těší na další dobrodružství.

Nora Škorpíková a Tereza Vedralová

Vánoční jarmark v PasohlávkáchFinanční hrátky ve 4. D
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty