Když nás zlomky nezlomí

května 04, 2022

Když se ve škole zavádí nové učivo, může v některých případech u žáků budit respekt, jindy zase spíše zvědavost. Ve 4. B jsme se při zavádění nové látky o ZLOMCÍCH setkali s oběma případy, ale nakonec zcela jednoznačně převládlo nadšení. V rámci několika vyučovacích hodin jsme totiž propojili právě toto téma s chuťovými pohárky dohromady. Jak se nám to podařilo? V hodinách matematiky jsme totiž zjistili, že zlomky jsou součástí každé krabice s pizzou, a tak jsme nelenili a pustili se do přípravy té vlastní! Z fotografií jistě poznáte, že ve 4. B již se zlomky nemáme sebemenší problém, a ještě k tomu si zvládáme připravit chutný oběd.

Mgr. Radka Horníčková

 

Běžecký závod v Rakousku (Spannberg)Čarodějnický slet
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty