Karneval v Pasohlávkách

března 04, 2022

Ve středu 23. února se scházely do naší školy a školky místo dětí zajímavé postavičky. Čaroděj, Popelka, pavoučí muži, kočičky, ježeček, kuchař, policisté, motýlek, mořské panny, bílá paní, berušky, Harry Potter… U nás se totiž konal masopustní karneval! Děti se od rána nemohly dočkat, až budou ostatním předvádět své masky. A bylo veselo. Nejprve proběhla přehlídka, pak si děti zasoutěžily a nakonec si všichni společně zatancovali. Navštívil nás i klaun Šupito se svými legráckami. Když se děti dostatečně vydováděly, nastal čas se rozloučit. Tak zase příště!

Video z karnevalu si můžete prohlédnout zde:

https://www.youtube.com/watch?v=unZWiSwOktU

Učitelky MŠ a ZŠ Pasohlávky

Hulk a Červená karkulka se prohání po chodbáchNávrh památníku odboje
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty