Ježíškova vnoučata

prosince 19, 2018

Pojďme společně znovu měnit životy lidí, kterým chybí zájem a pohlazení …. To je jedna z myšlenek Ježíškových vnoučat. O co jde? Především jde o dědečky a babičky, pro které jsou mnohdy vánoční svátky obdobím smutku místo radosti. Cílem této akce je někoho potěšit či obdarovat. Žáci z 1.A, 1.B, 2.A, 2.B, 2.C a 3.D se do této akce zapojili a  namalovali obrázky, vyrobili přáníčka a doufají, že tím udělají radost nějakému seniorovi či seniorce. Musím říci, že my, paní učitelky jsme nečekaly tak emotivní reakce od našich žáků. Měli slzičky v očích, když si uvědomili, že někdo v tak krásný den, jako je Štědrý večer, je sám a mnohdy bez dárků, přátel, pohody, zájmu a vřelého objetí. Snad se i nám tedy podaří vykouzlit našimi maličkostmi úsměv na nějakých tvářích a udělat tak někomu hezčí Vánoce.

Marie Bednářová

Exkurse BrnoLet na Měsíc