Jarní tvoření ve školce

dubna 25, 2019

Ve středu před velikonočními prázdninami jsme pozvali do naší mateřské školy rodiče a děti na jarní tvoření. Maminky, babičky, sourozenci – ti všichni zaplnili třídu do posledního místečka. Po krátkém přivítání jsme se všichni pustili do stříhání, lepení a hraní s barvičkami. A výsledek? Veselá velikonoční vajíčka s puntíky, vázičky se zajíčkem, barevní ptáčci z papírových proužků, zajíčci z filcu, stojánky na kraslice. Povedená dílka nám všem vykouzlila dobrou náladu. Jaro už je konečně tady!

                                                                                   Učitelky MŠ

Cestujeme po EvropěBuď fit aneb skokani z druhých tříd
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty