Jarní dalton na domečku

dubna 26, 2017

Ve čtvrtých třídách se pravidelně věnujeme daltonským blokům. Snažíme se pomocí nich dětem přiblížit naše tradice. Tak to bylo i při velikonočním daltonském bloku. V průběhu celého týdne jsme se snažili dětem připomenout, jak to chodilo dříve na Velikonoce. Četli jsme si různé knihy a podívali jsme se i na video z cyklu Naše tradice. Naše velikonoční bádání vypuklo ve středu před Velikonocemi, kdy jsme hledali schovaná vejce plná úkolů a otázek, poté si sami žáci vypracovávali povinné pracovní listy a nakonec si i vyrobili krásnou velikonoční dekoraci. Nechyběla ani malá výslužka, která určitě děti potěšila. Už teď se děti těší na další daltonské bloky.

Třídní učitelky a asistentky čtvrtých ročníků

Pokračování v dílnáchVýtvarná a literární soutěž „NECHME JE ŽÍT“
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty