Jak to bylo s Mikulášem…

prosince 11, 2017

Ještě tomu není tak dávno, kdy jsem se jako malí obávali příchodu čerta a naopak se těšili na Mikuláše s jeho nadílkou. Žáci 4. C si tyto časy připomněli v rámci daltonské výuky, kdy zjišťovali zajímavosti o životě sv. Mikuláše a informace o dalších tradicích spojených s obdobím adventu. A jelikož je s touto dobou spojeno i psaní dopisu Ježíškovi, měli žáci za úkolu jeden takový napsat. Úkol zněl napsat skutečný dopis, přesto většina žáků stejně skončila u výčtu dárků, které by pod stromečkem rádi nalezli (nemějme jim to za zlé). Na obranu našich čtvrťáků ale musím říct, že se v přáních několikrát objevil i světový mír a zdraví pro nejbližší a kamarády.

Mgr. Radka Horníčková

Soutěž „Hledáme nejlepšího Mladého chemika ČR 2017/18“Čertili se andělé
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty