Informace o družebním setkání dětí v polské Poraji

Březen 12, 2019

V těchto dnech se mohou žáci 5. a 6. ročníku hlásit na družební setkání s žáky polské školy, které se uskuteční 15. – 18. května 2019.

Naše děti letos vyjedou do Polska. V programu jsou vždy zajímavé akce a výlety. Z pátku na sobotu je plánována návštěva českého dítěte v polské rodině (program s rodinou, večeře, nocleh a snídaně). Další informace upřesníme později – uskuteční se informativní schůzka s rodiči vybraných dětí.

Je potřeba zajistit dítěti platný pas!

V příštím roce přijedou polské děti zase na oplátku na 4 dny do Pohořelic a naše děti je budou doprovázet na akcích, které pro ně uspořádáme. Polské děti navštíví také českou rodinu, kde jednu noc přespí.

Všechny náklady spojené s cestou hradí město (rodiče hradí pouze kapesné pro své dítě).

Přihlašovat se mohou do středy 20. března 2019 (rozhoduje pořadí odevzdání). Přihlášku dostaly děti ve škole (pokud měly zájem) nebo si ji můžete stáhnout zde.

Jana Dudová

Oslavy masopustu na ZŠ Pohořelice19. vydání školního časopisu V Poho