Hurá do přírody

listopadu 14, 2019

Od října letošního školního roku se pravidelně scházíme v kroužku „Hurá do přírody“. Každou středu odpoledne vyrážíme na vycházku po okolí školy, např. k řece Jihlavě, do parku a parčíků ve městě. Nejvíce máme rádi pozorování změn v přírodě, hlavně si ale užíváme společného pobytu venku. Pokud nám ovšem nepřeje počasí, kreslíme si, příp. vyrábíme ve třídě obrázky z přírodnin, na které se můžete podívat na webových stránkách třídy 2. C. Také se už těšíme na návštěvu přírodovědného kroužku starších spolužáků na Dlouhé ulici, kde bychom si měli vyzkoušet svá první pozorování přírodnin pod mikroskopem.

Andrea Švecová a malí přírodovědci druhých tříd

21. číslo školního časopisuŽáci uctili památku válečných veteránů
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty