Hurá, dnes jdu poprvé do školy!

září 16, 2022

Dne 1. září přišlo do Základní školy v Pohořelicích celkem 107 prvňáčků. Na naší škole máme v tomto školním roce 5 prvních tříd. Prvňáčky, jejich rodiče i prarodiče slavnostně přivítal pan ředitel, pan starosta i páni místostarostové města Pohořelic. První část tohoto slavnostního dne se uskutečnila ve venkovních prostorách školy. Poté se děti se svým doprovodem rozešli do jednotlivých tříd. Tam se všichni seznámili se svojí paní učitelkou a vzájemně se představili. Zároveň děti obdržely drobné dárečky a finanční poukázku v hodnotě 250 Kč na školní pomůcky. To vše jim věnovalo město Pohořelice. Všem prvňáčkům přejeme, aby se co nejdéle těšili do školy stejně tak jako na svůj první

školní den, dále spoustu úspěchů, nových a zajímavých zkušeností, zážitků a také hodně kamarádů. Rodičům přejeme hodně trpělivosti a vytrvalosti. Odměnou jim bude spokojený prvňáček s úsměvem na tváři, který bude vědět, že i když se snad někdy něco nepovede, rodiče jim vždy pomohou, poradí a povzbudí je k dalšímu posunu ve vzdělání.

Mgr. Radka Baráková a třídní učitelky 1. ročníků

Co jsem vás v té škole vlastně naučila?Za zvířátky
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty