Hulk a Červená karkulka se prohání po chodbách

března 01, 2022

V pátek jste na chodbách naší školy mohli potkat spoustu známých osobností a pohádkových postaviček. Do naší školy zavítala řada celebrit, a tak jste měli jedinečnou příležitost udělat si fotografii s vaším oblíbeným hercem nebo zpěvačkou. Červená karkulka se celý den schovávala před zlým vlkem, a když už ji málem dostihl, objevil se naštěstí myslivec a vše dopadlo dobře.

Asi si říkáte, co se to tedy v pátek ve škole dělo. Byl přece masopust a naši žáci se zúčastnili další akce školního parlamentu a přišli do školy v maskách. Některé třídy si dokonce zvolily společné téma, a tak jste se při vstupu do 9. D ocitli v 90. letech, v 9. C potkali Leonarda DiCapria, Eminema nebo Paris Hilton. Chlapci z 9. B si vyzkoušeli, jaké je to být jeden den v kůži děvčat, a slečny se zase proměnily v pořádné frajery. Barevnou škálu pastelek si pak připravila 9. A. Nižší ročníky nezůstaly pozadu. Žáci 8. A se proměnili v gengstery, naopak 7. B si užívala den na pláži. A na vše dohlíželi superhrdinové z vydavatelství Marvel.

Žáci i učitelé si tento den velmi užili a všichni společně se těšíme, jaké další překvapení pro nás školní parlament připraví.

Za školní parlament Tamara Novosáková a Nikola Vlachopulu

Ať žije Pipi Dlouhá punčocha!Karneval v Pasohlávkách
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty