Hry bez hranic

května 15, 2023

Ve čtvrtek 11. května 2023 se naše škola zúčastnila „Her bez hranic“, které připravilo SVČ Pohořelice na sportovišti za halou.
Celkem soutěžilo sedm týmů. Každé družstvo mělo svou barvu. Pro Pohořelice to letos byla červená. Reprezentovali nás tito žáci: Marek Adamík (1. D), Alena Elsnerová (2. B), Viktor Vajčner (3. D), Tadeáš Němec (4. B) a Viktorie Pučálková (5. A).
Našimi soupeři byli žáci z Ivaně, Loděnic, Troskotovic, Přibic, Vranovic a Vlasatic.
Přestože jsme medaili nezískali, výkony všech dětí byly vynikající, a tak si děti zaslouží velkou pochvalu za vzornou reprezentaci školy.
Ukázalo se, že naši žáci jsou schopni vzájemně si pomáhat, radit si i povzbuzovat se. Počasí nám přálo a my si dopoledne plné her báječně užili. Celková atmosféra byla fantastická. Všechna družstva se vzájemně podporovala a fandila si. Za to jim patří velký dík.

Mgr. Jana Slaná

Netradiční týden na LidickéČaroden v přírodě
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty