Hry bez hranic

května 10, 2019

Ve čtvrtek 9. 5. 2019 se naše škola zúčastnila „Her bez hranic“, které připravilo SVČ Pohořelice ve sportovní hale.
Celkem soutěžilo 7 týmů. Každé družstvo mělo svou barvu. Pro Pohořelice to letos byla modrá. Reprezentovali nás tito žáci: Šimon Duda (1. A), Natálie Herzová (2. C), Jakub Kounek (3. D), Tobias Karásek (4. B) a Lucie Kotoulová (5. B).
Našimi soupeři byli žáci z Ivaně, Loděnic, Troskotovic, Přibic, Vranovic a Vlasatic. Výkony všech dětí byly vynikající, a i přesto, že jsme medaili nezískali, zaslouží si děti velkou pochvalu za vzornou reprezentaci školy.
Ukázalo se, že jsou naši žáci schopni spolupracovat, vzájemně si důvěřují, pomáhají si a mají sportovního ducha.

Dopoledne plné her jsme si báječně užili a už nyní se těšíme na příští ročník „Her bez hranic”.

Jana Slaná

Čarodějnická třídaČarodějnické učení
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty