Hlasuj v anketě pro nejlepší plakát na nápojový automat!

Březen 28, 2018

Posledním úkolem žáků 8. A ve výchově ke zdraví bylo vytvořit reklamní plakát na náš nový školní automat, který poskytuje horké nápoje. Žáci si nejprve museli o automatu na internetu zjistit potřebné informace, třeba jestli jsou nápoje vůbec zdravé atd. Samozřejmě šli automat obhlídnout a nějaké nápoje otestovali. Probrali ve skupinkách strategii, vymysleli trefný a lákavý slogan a pustili se do grafického zpracování plakátu, který má mimo jiné shrnovat zásady, jak se zakoupenými kelímky naložit. Jak se jim plakáty povedly, můžete posoudit sami. Nezapomeňte dát svému favoritovi hlas v anketě a pomoct danému týmu k vítězství v třídní soutěži!  :-)

Veronika Gajdošová

Hlasovat můžete do 10. dubna. Každý má pouze jeden hlas!

Anketa od Vsevjednom.cz

Hravě o zdravé stravěÚspěch našich fotbalistů
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty