Hlásíme úspěch!

května 11, 2021

Naše třída 3. B se zúčastnila dubnové soutěže mladých vynálezců a výtvarníků s názvem Staň se vynálezcem pro planetu Zemi vyhlášené AFO týmem časopisu Junior. I když probíhala distanční výuka, děti se vrhly do vytváření svých nápadů s nadšením. A měli jsme úspěch! Přesněji Kateřina Roháčková získala 2. místo se svým fantastickým robotem pojmenovaným Odpadkátor T1000, ke kterému sestavila nejen návod, ale především jej vyrobila tak, že vypadá jako skutečný. Ta námaha a spousta času stráveného nad tímto nápadem se vyplatila. Kačenko, GRATULUJEME!

Dále pak krásné 7. místo získal Michal Galia se svým nápadem ponorky, která čistí mořské dno od odpadků. Vydařený obrázek se porotě moc líbil. Oba vítězové obdrží diplom a věcné ceny. Všichni naši ostatní účastníci dostanou k diplomu také slevový kupon pro vstup do olomoucké Pevnosti poznání. Tam je to pro mladé vynálezce jako v ráji. Obě vítězné práce přikládáme k nahlédnutí. A ještě jednou gratulujeme.

Vynálezci 3. B s třídní učitelkou Mgr. Stanislavou Zelinkovou.

Expedice do Santiaga vrcholí!Sedmákům se nelení, těm se zelení.