Hele lidi

ledna 23, 2018

Ve středu 10. 1. se žáci prvních tříd seznámili s životem handicapovaných lidí. Čekal je výukový program HELE LIDI, který byl zaměřen hlavně na život nevidomých lidí. Všechny děti dostaly pásky na oči, se kterou procházely třídu nebo poznávaly věci po hmatu. Také si vyzkoušely jaké to je být neslyšící anebo být na invalidním vozíku. Na závěr si vyráběly z keramické hlíny obličeje na památku, což je moc bavilo. Děti zjistily, že život s handicapem není ani trochu jednoduchý. Tento program byl pro ně určitě hodně poučný, protože mnozí si takový život neumí vůbec představit.

Jana Rudolfová, Jitka Králíková, Simona Urbičová

Žákovské prezidentské volbySeberozvojové skupiny
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty