Harry Potter a princ Xboxu Kinect

února 02, 2016

Žánr: Strategie, adventura

Výrobce: Domeček ZŠ a MŠ Pohořelice

Platforma: Xbox Kinect, tablet, interaktivní tabule

Multiplayer: ano (75 hráčů)

Datum vydání: 27. 1. 2016

Jazyk: angličtina

 

Předvánoční spekulace se potvrzují a vývojářské studio Domeček ZŠ a MŠ Pohořelice překvapilo novou adventurou s daltonskými prvky. Harry Potter s čidlem pohybu Kinect vám rozproudí krev při vzdušných famfrpálových manévrech, zápolení s Vrbou mlátičkou nebo při odrážení mozkomorů. Harry Potter s Xboxem ale není jen o arkádovém hopsání, ale pořádně potrápíte své mozkové závity při řešení úkolů o známé i neznámé zemi Harryho Pottera, jménem Velká Británie. Manuál byl sice dostupný jen v angličtině, ale vývojáři umožnili i používání nápovědy na googlu. Propojení Xboxu a učení je další level v upgradu výuky a fanoušci z 5. ročníku se těší na další pokračování.

Lenka Koubková, Kateřina Pikulová, Nora Škorpíková

Bohdana Hanzlíková, Lenka Horáková, Bohumila Kolínková

Přidat komentář
Tělocvik v 6. ročníkuZdravé zuby ve 3. A

Přidejte Váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty