Halloween ve III. odd. ŠD

listopadu 13, 2018

Poslední říjnový týden jsme si s dětmi připomněli halloweenský svátek. Třídu děti vyzdobily netopýry, pavouky, hady a mumiemi. Všichni se moc těšili na hry a soutěže. Nejzábavnější, ale i nejnáročnější bylo tvoření živých mumií a lovení jablíček z vody pomocí úst. Nejnapínavější zase byla soutěž ve skládání strašidelného puzzle, hledání pavouků a navlékání hada z papírových ruliček. Za velkou odvahu se děti odměnily „pavoučím“ dortem a samostatně „vytvořenými“ toasty.

Halloweenské řádění v družině si děti pořádně užily.

Bohdana Hanzlíková

Záložky do knihy spojily školyFlorbalové šílenství
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty