Halloween u páťáků

listopadu 06, 2015

V pondělí 2. listopadu se na domečku setkali duchové, upíři, Harry Potterové a další postavy v duchu halloweenských tradic. Při světle tajemných lucerniček jsme se příjemně naladili tajuplnou pohádkou bratří Grimmů. Poté nás vyděšený upír provedl úkoly strašidelné knihy. Mezi volitelnými úkoly nás nejvíce zaujala scénka o strašidlech, a tak domečkem poletovali nejen duchové vyrobení z gázy a škrobu, ale i ti „opravdoví“.

Bohdana Hanzlíková, Lenka Horáková, Bohumila Kolínková

Lenka Koubková, Kateřina Pikulová, Nora Škorpíková

 

Přidat komentář
Halloween v 6. oddělení ŠDListopad je „florbalovým měsícem“

Přidejte Váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty