Halloween nás nevystraší

listopadu 25, 2016

„Trick or treat!“ S těmito slovy žáci 5. C oslavovali anglosaský lidový svátek Halloween. Žáci v rámci daltonského vyučování získali znalosti o kultuře, tradicích a zvycích anglicky mluvících zemí. Historii Halloweenu pak mohli porovnat s přicházejícím svátkem všech zesnulých. Přes práci s tablety, vypracování pracovních listů, recitování básniček, zpívání písniček a čtení z knížek se žáci dopracovali až k výtvarnému projektu, do kterého se zapojila celá třída. Úkolem třídy bylo co nejrealističtěji zpodobnit hrozivého pavouka z recyklovatelného materiálu. Zhodnoťte sami, jak se nám to podařilo.

Návštěva MF Dnes aneb mediální výchova v praxiMoje představy o drogách
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty