Halloween – dalton ve 2. B

listopadu 16, 2021

Bojíte se? My jsme se bát chtěli, tak jsme se nastrojili do kostýmů. Připomněli jsme si čas, kdy se spojí svět mrtvých a živých. Povídali jsme si o rozdílech tohoto svátku u nás a v USA. Hledali jsme symboly Halloweenu, čarovali jsme, vymýšleli zaříkávadla a plnili úkoly v pracovních listech. Hráli jsme si prostě na školu strašení. I taková škola má ale svůj řád, výukové předměty, děsivé přestávky. Užili jsme si celý den.

                                                                                                                            Mgr. Ivana Poprachová

Výuka nové informatikyProjektové vyučování v přípravných třídách
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty