Florbal žáků ze 4. a 5. třídy

května 21, 2017

Konečně se dočkala i děvčata! ZŠ v Tišnově uspořádala v pátek turnaj ve florbale a naší škole dovolili i start jedné čtverky dívek. To byl pro ně svátek a odměna. Celý rok poctivě dívky trénovaly ve florbalovém kroužku, společně s chlapci hrály proti sobě a teď nastal čas úročení. A tak vybraní chlapci a poctivě trénující dívky vytvořili jeden tým a k němu na „koučink“ přibrali Kristýnu Strakovou, nejlepší florbalistku z 2. stupně. V Tišnově bylo 11 družstev, rozdělených na 2 skupiny. Na náš první zápas se postavili zkušení chlapci Matyáš Sendler, Tomáš Procházka, Matěj Karásek a Pepa Volf (všichni z 5. B), no a hned ve druhé minutě dostali naše družstvo do vedení, které pak ještě navýšili. Pak nastoupil tým dívek, ve složení Aneta  Nováková, Renata Straková, Simona Čeperová a Bilavčíková Marie. Holky náskok udržely a tak naše družstvo vyhrálo. A tak to dopadlo se všemi soupeři. A to jsme střídali i naše florbalové benjamínky a naděje – Straku Jirku (2. tř.), Herze Patrika a Plaštiaka Jakuba (3. tř.). I oni poctivě celý rok chodili a trénovali se staršími kluky. No a určitě velký dík patří gólmanovi Tomáši Palátovi, který dokonale hlídal naši branku.

Jen škoda, že finále nevyšlo podle našeho přání a prohráli jsme s Kuřimi. Ale domů jsme přivezli krásný pohár za druhé místo a všichni radost ze sportovního zážitku.

A jak to probíhalo, vidíte na našich fotkách.

 Iva Vaculíková

Návštěva Hudebního ateliéruPoužívám mozek
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty