Finanční hrátky ve 4. D

prosince 19, 2022

Co se v mládí naučíš, ve stáří jako když najdeš. To platí i ve finančním vzdělávání. Proto se parta tří deváťáků ve složení Zuzana Crhová, Samuel Kouba a Zuzana Schönbaumová rozhodli navštívit své mladší spolužáky ve 4. D a předat jim své zkušenosti ze světa financí, které získali v soutěži Rozpočti si to! Připravili si pro ně poutavou prezentaci o historii peněz, interaktivní úkoly o nakupování nebo matematický příklad příjmů a výdajů jedné fiktivní rodiny.

Všichni si hodinu užili a ti mladší již nyní ví, že je nutné už od mládí myslet na svou budoucnost a umět správně hospodařit s penězi.

Ke hvězdám a ještě dálBrněnský běžecký pohár – Jehnice
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty