Finále soutěže Rozpočti si to!

června 28, 2019

Ve čtvrtek 27. 6. 2019 proběhl v Praze již 6. ročník finále soutěže Rozpočti si to! Z 16 týmů, které se probojovaly do velkého finále, si náš tým Stříbrné tolary nevedl vůbec špatně. Celkové 4. místo ze stovky týmů z celé republiky je výborným výsledkem. Před odbornou tříčlennou porotou naši žáci ve složení Lucie Loubková, Samuel Kouba, Valerie Žďárská a Naďa Cernei předvedli nejen svou herní rodinu, ale i své odborné znalosti z finanční gramotnosti včetně zhodnocení toho, co jim soutěž dala. Na závěr mohli vyměnit své již vybojované „chechtáky“ za ceny nebo si vyplnit kvíz o Austrálii a Oceánii.

Děkujeme pořadatelům yourchance o. p. s. za přípravu celé soutěže a krásně strávený den v Náprstkově muzeu v Praze. Stálo to za to. Příští rok jdeme to soutěže znovu.

Závěr patří mistrůmHledání pokladu
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty