Expedice do Santiaga vrcholí!

května 01, 2021

Již čtvrtý týden je na cestě 250 expedičníků ze ZŠ Pohořelice a zdá se, že vstupujeme do závěrečných dní! Nejlepší týmy čeká méně než čtvrtina cesty a ta v závěrečném finiši uběhne velice rychle. Konce expedice budeme mít dva. Pro většinu skupin je tím hlavním dostat se co nejrychleji do Santiaga. Pro ty pomalejší, kteří ztrácí motivaci a kterým by dosažení cíle trvalo ještě příliš dlouho, bude důležité pořadí po 5 dnech od doražení vítězné expedice do cíle. Těmto týmům potom už mimo soutěž o pořadí pomůžeme dorazit do španělského místa určení.

Velice zajímavou výzvou bude 4. bonusový úkol, tzv. VRCHOLOVKA. Jakmile váš tým dosáhne mety 1604 km expedičních kilometrů, může každý člen ke svému výkonu získat navíc 5 km. Stačí si naplánovat výlet na nějaký v mapách zaznačený kopec, vrch nebo horu. Potřeba je vytvořit zde originální fotografii a zaslat ji i s názvem a výškovými metry do štábu expedice:  zuzana.kourilova@zspohorelice.cz . Několik nejvyšších vrcholů oceníme speciálním bonusem a tak si čundráci můžou přijít klidně i k více než stovce kilometrů nad rámec své cesty!

PS: Stále je možnost se k expedici nově přidat a pomoci všem získat lepší umístění a hlavně prožít si cestu až do cíle.

Cestám zdar!

Hlavní Santiago

Lukáš Nápravník

Věda a technika na zdech je hotováHlásíme úspěch!
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty