Expedice do Santiaga de Compostella!

dubna 13, 2021

Cílem této mega-pohybové výzvy je dojít sčítáním kilometrů z chůze, běhu, koleběžek, in-line bruslí, cyklo, aj. do Santiaga, nejlépe co nejdříve! Kilometry se dle náročnosti a věrohodnosti převádí do virtuálních kilometrů na mapě. Kam už po 6 dnech bloudění, mnohdy za nepříznivého počasí, děcka z 2. stupně a školní dospěláci došli, můžete vidět na přiložené mapce. Podstatné je, že do pondělního rána se zapojilo 121 dětí a 38 pedagogických i nepedagogických pracovníků ZŠ Pohořelice. A to už je slušná pozitivní energie, kterou jsme společně do vesmíru vypustili! Čeká nás ještě ale pár týdnů, které prověří nejen fyzickou odolnost, ale i vůli a tah za jeden provaz třeba i v horším počasí.

Takže hodně štěstí na cestě, milí poutníci!

Lukáš Nápravník

 

Dalton online?Touto cestou bych ráda poslala vzkaz všem svým umělcům.
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty