Exkurze na Špilberk

ledna 05, 2018

První školní den po vánočních prázdninách vyrazili žáci 5. B do Brna na hrad Špilberk. Měli jsme zde domluvený výukový program s názvem Svět počítačových her. Děti byly hodně natěšené. Po vyjití schodů, a nebylo jich málo, nás čekal krásný hrad plný tajných zákoutí. Převzala si nás paní průvodkyně a „hra“ mohla začít. Vysvětlila nám, jak vlastně počítačová hra vzniká a kdo se podílí na její tvorbě. Celý výukový program byl propleten různými interaktivními prvky, které si děti vyzkoušely. Nakonec si vyzkoušely tři nové logické hry, které je donutily rozpohybovat po svátcích jejich ospalé mozkové závity. Moc si to všichni užili.

                            Mgr. Jitka Benová a Lucie Bindzarová

Vesmírné daltonování u páťákůŠkolní parlament v předvánočním období
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty