Dýňáčci v Pasohlávkách

října 08, 2021

Děti z MŠ a ZŠ Pasohlávky se nemohly dočkat posledního zářijového dne. Konečně se mohly pochlubit dýňáčky, s nimiž jim doma pomáhali rodiče. Každý si je pyšně vystavil na školní zahradě na lavičku kolem pískoviště. A byla to přehlídka náramná! Dýňová strašidýlka, zvířátka, pohádkové postavičky. Až se všichni dostatečně vynadívali, čekalo na ně sportovní i vědomostní klání. Na sedmi stanovištích si malí i velcí vyzkoušeli hod šiškou na cíl, chůzi na podzimních listech, prolézání pavoučí sítě, skákání v pytlech, jízdu s kotoučkem naloženým dýněmi, hod bramborou na pyramidu z ruliček, obrázkové sudoku, hry s přírodninami. Za splnění úkolů děti dostaly razítka na ruku. A na co se všichni těšili nejvíc? Na táborák a opékání špekáčků! Příjemnou zábavu doplnilo krásné slunečné počasí, že se ani nikomu nechtělo domů. Děkuji všem, co se zúčastnili, rodičům za kouzelné výtvory z dýní a zaměstnancům školky a školy za povedenou organizaci.

                                                                                                           Marie Chudobová

Podzimní tvoření v knihovněZa patronem naší země
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty