Druhé vydání školního časopisu V poho

Září 10, 2015

Po měsíci se vám opět hlásíme s dalším, v pořadí druhým, vydáním školního časopisu V Poho! Sice s nepatrným zpožděním, ale opravdu je o co stát. Rozhodli jsme se vyzpovídat paní zástupkyni a do rubriky „Rozhovory“ nám přispěla i p. uč. Škrabalová.
Opět zabrousíme do minulosti a podíváme se na historii školní docházky. Nechybí ani srovnání školství, tentokrát s Německem. A pokud máte zálibu ve čtení, neopomeňte poslední stranu s křížovkou na téma literatura.

Doufám, že vás čtení školního časopisu baví a bude bavit, poněvadž v něm budeme pokračovat i nadále.

Školní časopis V Poho

Pavlína Řezáčová

Přidat komentář
Škola má svůj časopisDen matek – 4. ročník

Přidejte Váš komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty