Dopravní den ve 4. třídách

května 18, 2018

Každý rok si pro žáky 4. tříd chystají lektoři ze SVČ Pohořelice dopravní den a ani letos tradici neporušili. I přes chladné počasí konce dubna přijeli do školy, přivezli kola a uspořádali dětem program na celý den. Na přednášce s žáky probrali teorii a pak využili nového hřiště za školou a učili děti praxi. Přichystali pro ně jízdu zručnosti a prošli s nimi všechny značky dopravního hřiště simulující reálné dopravní situace, které si pak žáci projížděli sami. Před školou dále trénovali bezpečný přechod přes silnici. Program se dětem moc líbil, jízda jim šla od ruky, a tak si všichni zasloužili průkaz mladého cyklisty. Za program lektorům moc děkujeme.

Den matekV družině to žije…
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty