Doba ledová v 1. B

února 24, 2021

Venku mrzne, až to praští. Nám ale zima nebyla, my jsme si dokonce ve třídě na ni hráli. Povídali jsme si o sněhobílých zvířatech a o tom, jak zvládají chladné počasí. Kreslili jsme iglú, naučili jsme se přitom značit ledové kvádry. Vyzkoušeli jsme si nejen lumpárny malých Eskymáků, ale i přenášení vajíčka tučňákových rodičů. Výsledkem našeho snažení bylo leporelo mnoha sněhobílých nápadů. Nechyběly pracovní listy se sněhuláky, tučňáková pohyblivá koulovačka a samozřejmě ani animovaný film Doba ledová.  Moc jsme si daltonskou výuku užili. Jen bychom si ještě přáli, aby vločky začaly padat i v Pohořelicích. Děti chtěly vidět bílou tmu.

                                                                                                                Za prvňáčky Ivana Poprachová

Poděkování ředitele školyDen s Integrovaným záchranným systémem
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty