Divadelníci ze 4. B

června 25, 2018

Jednoho dne přišla Hanka Kavková s nesmělým dotazem, jestli by mohla třídě zahrát loutkové divadlo, které si připravila. Představení bylo úžasné. Hanka si vyrobila celou scénu, různé kulisy a postavy. Jednotlivé obrazy střídala jako profík, postavy byly jako živé. Pohádka o nezbedné princezně, která utíkala ze zámku za dobrodružstvím, se všem líbila. Hančina dramatizace třídu nadchla a další představení na sebe nenechalo dlouho čekat. Tentokrát se k Hance přidala Verča Mrázková a připravily pro spolužáky divadlo, ve kterém vystupovaly přímo postavy žáků a které bylo na motivy současných počítačových her. To, že byly děti vtáhnuty přímo do divadla, mělo velký ohlas a v následujícím divadle hrála už skoro celá třída.  Děj děti připravily na motivy středověku, zahrály si na krále, královnu, prince a princezny a ze svého publika si cvičily vojsko. Divadlo sice potřebuje vychytat spoustu much, ale nadšení dětí je obrovské a práce se nebojí. Už se těšíme na další pokračování.

Expedice JedovniceKnížka pro prvňáčka
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty