Divadelní představení v Brně

listopadu 14, 2022

V pátek 4. listopadu se někteří žáci 8. a 9. ročníku rozjeli za kulturou do Mahenova divadla v Brně. Zhlédli činohru Večer tříkrálový od slavného dramatika Williama Shakespeara. Hra byla pojata moderně, žáci ocenili kreativně pojatou scénu a výkony herců. A i když někteří měli trochu problém s pochopením poměrně složitého děje, nakonec téměř všichni hodnotili inscenaci kladně. Úplně všichni pak obdivovali nádhernou budovu divadla.  Pro mnohé z nich se jednalo o první návštěvu takového divadelního představení, ale už teď se někteří ptali, kdy pojedeme zase příště.

Tamara Novosáková

Vyhodnocení sběru kaštanůHalloweenský den
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty