Deváťáci sympaťáci čtou prvňáčkům pro legraci…

prosince 21, 2021

A že od rána 15. prosince legrace byla, o tom není pochyb. Velké děti z 9. B nám naplnily naši malinkou 1. B a skvěle připraveným programem si prvňáčky získali. Přišli s p. učitelkou Nikolou Vlachopulu a s tématem Jak pejsek s kočičkou vařili dort. Prvňáčkům se čtení, aktivity i hry s tím spojené moc líbily. Nadšeně zdobili perníčky, dekorovali vařečky a vystřihovali obrázky. Tato akce byla ale nejcennější tím, že si našli velké kamarády, nejstarší na škole, a nechtěli je pustit.

Na oplátku za krásný den jim prvňáčci zahráli své malé vánoční divadélko. Smích a potlesk v řadách deváťáků jim napověděl, že jsou dobří herci a zpěváci. Na závěr jsme si slíbili, že se ještě tento školní rok u nějaké povedené činnosti opět potkáme.

Děkujeme, milí deváťáci, máme vás rádi, vaše 1. B s tř. uč. Stanislavou Zelinkovou.

Vánoční daltonGotická katedrála
Rychlý kontakt

e-mail ředitelna: reditelna@zspohorelice.cz

tel. ředitel: +420 519 424 564

družina: +420 519 424 263

jídelna: +420 519 424 262

Objevte možnosti, které naše škola nabízí Vašim dětem

Zobrazit kroužky a projekty