Den Země – s tématem Cestovní ruch a jeho vliv na životní prostředí

května 02, 2017

Ač jeho dnem je 20.  duben, tedy podle kalendáře jarní den, letos to bylo o zimě. Ale páťáci se dobře oblékli a s baťůžky vyrazili do terénu Červeného kopce v Brně. Zde pro ně byl nachystán výukový program od studentů Střední zahradnické školy v Rajhradě. Byla vytvořena stanoviště, kde plnili úkoly nebo odpovídali na otázky, týkající se tématu. Možná mnozí po absolvování tohoto kolečka stanovišť začnou více přemýšlet, jak trávit prázdniny a neničit přírodu, ovzduší, vodu. A to bylo cílem našeho Dne Země, plného i veselých momentů, zamyšlení a řešení otázek i pohybových her v kolektivu.

A nakonec i to počasí vyšlo, usmálo se sluníčko, no a ty kalhoty od bláta snad už mamky vypraly.

Za paní učitelky Mgr. Radku Horníčkovou a Mgr. Martinu Kozderovou a všechny páťáky zapsala

Mgr. Iva Vaculíková

Čtvrťáci vyráží na koloNový terminál ve školní jídelně